NOWA STRONA PRZEDSZKOLA

Zapisy

Rekrutacja dzieci do każdego z oddziałów publicznego przedszkola Hop Kids w Krakowie na rok szkolny 2022/2023 trwa od 1 marca 2022 r. do 31 marca 2022 r.

Zasady rekrutacji do naszych przedszkoli oraz wnioski z oświadczeniami dostępne są na stronie internetowej www.portaledukacyjny.krakow.pl w zakładce Rekrutacja. Prosimy o elektroniczne wypełnienie wniosku o przyjęcie dziecka do wybranego oddziału przedszkola, a następnie złożenie wersji papierowej w przedszkolu pierwszego wyboru. Dokumenty wraz z załącznikami podpisanymi przez obojga rodziców należy przynieść do wybranego przedszkola w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 marca 2022 r. i wrzucić do specjalnej skrzynki pocztowej umieszczonej w korytarzu.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą podane do publicznej wiadomości 23 kwietnia 2022 r.

Po zakwalifikowaniu dziecka do wybranego oddziału przedszkola, rodzic kandydata zobligowany jest potwierdzić wolę przyjęcia do przedszkola w dniach 26 kwietnia do 7 maja 2022 r. Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostaną podane do publicznej wiadomości 10 maja 2022 r.

Informacji o dostępności wolnych miejsc udziela Dyrektor każdego oddziału. Na Państwa życzenie, możliwe jest zobaczenie sal przedszkolnych oraz spotkanie z wychowawcami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne uzgodnienie terminu z Dyrekcją każdego oddziału.

Publiczne Przedszkole HopKids Nr 1
os. Dywizjonu 303 21C/LU 81-84

Publiczne Przedszkole HopKids Nr 2
ul. Michała Żaka 19 /LU 4-5

Publiczne Przedszkole Hop Kids Nr 3
os. 2 Pułku Lotniczego 1e/Lu 6a-6b

Publiczne Przedszkole Hop Kids Nr 4
ul. Na Zakolu Wisły 12d/LU1

Zobacz fotografie z przedszkola HopKids!

Zmiany w Polityce Prywatności

Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.